Saskarsmes Kods

Saskarsmes Kods seminars
Saskarsmes Kods seminars

Četru dienu seminārs Cilvēkiem, kas strādā ar Cilvēkiem.

 

Tiem, kas lielu daļu ikdienas pavada komunikācijā, koleģiālu attiecību veidošanā, pārrunu un interviju vadīšanā. Tiem, kas vēlas labāk saprasties, izprast sevi un veidot cieņpilnas attiecības dažādās situācijās.

 

Ja jūti, pārāk daudz laika tērē atkārtotā situāciju izskaidrošanā, jūties nesaprasts, "norij" emocijas, netiec pareizi uztverts, tiec pārprasts un tas viss kopā nereti rezultējas konfliktā, tad šajā seminārā saņemsi lielu daļu atbižu jautājumiem kāpēc tas tā notiek un uzzināsi, kā to mainīt.

 

 

Saskarsme ir kas krietni vairāk par ikdienišķu saziņu - tā ir cilvēku, to grupu mijiedarbība, kam raksturīga informācijas apmaiņa, savstarpēji regulēta rīcība un arī emocionāla ietekme. Saskarsme ir gan komunikācija, gan saikne un saskare. Kļūdas saskarsmē veido konfliktus, to atklāšana  palīdz rast  risinājumu,  kā arī sekmīgi un efektīvi virzīties uz saviem mērķiem.

 

Seminārā ir iekļauta informācija un prakses gan par labi zināmiem komunikācijas paterniem, gan par jaunākajiem atklājumiem saskarsmes paradigmās un izaicinājumos.

 

Dzirdēt vēl nenozīmē saklausīt, runāt vēl nenozīmē tikt sadzirdētam. Lai arī runājam vienā valodā, lietojam daudzmaz vienotu sociālo un kultūras kodu, vārdi vibrē gaisā, bet nerezonē apziņā un neļauj notikt brīnumam, ko saucam par izpratni  un savstarpējo saskarsmi.

 

Seminārā iegūsi atbildes uz jautājumiem:

1.diena. Kā komunicēt citiem saprotami?

2.diena. Kā klausīšanās kļūst par pārliecināšanas atslēgu? 

3.diena. Kas ir svarīgākais sarkarsmē, lai tas būtu viegli?

4.diena, Ko ir vertīgi trenēt efektīvākai komunikācijai?

 

Semināru vada:

Laila Zariņa - uzņēmēja, profesionāla biznesa un personības izaugsmes trenere

Aivars Dresmanis - Ideālists, Treneris

 

Vairāk lasi šeit un http://www.saskarsmeskods.lv/ 

Pieteikties!

Kad: datums nav izsludināts (2018)

Cikos: 10.00-17.00

Kur: Kr.Barona iela 130/2, Rīga

Cena: 360 EUR (piesakoties agrāk 15% atlaide)

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.