Kas ir koučings jeb izaugsmes treniņš?

  • Kā gūt PANĀKUMUS citu pēc cita? 
  • VIRZĪTIES augstāk pa panākumu kāpnēm, vienlaicīgi nekļūstot par panākumu gūstekni?
  • VADĪT biznesu un nepieļaut, ka bizness vada Tevi?

KOUČINGS ir process, kurā tiek apvienotas mūsdienīgas, efektīvas psiholoģijas un vadības metodes, lai IZZINĀTU, IEDVESMOTU un VIRZĪTU uz savas dzīves sasniegumiem. 

 

Tās ir attiecības, kuru rezultātā Tu ieraugi jaunas PERSPEKTĪVAS savā dzīvē, kā arī RISINĀJUMUS šķietami nepiepildāmiem izaicinājumiem.

 

KOUČS ir Tavs personīgais panākumu un izaugsmes treneris - līdzgaitnieks ceļā uz Taviem sasniegumiem, pārvarot šaubas, bailes, neziņu vai citus šķēršļus.

Kam ir noderīgs koučings?

  • Zini, ka vēlies savā dzīvē ko MAINĪT, bet nezini īsti ko un kā, pietrūkst skaidrība?
  • Zini, ko vēlies SASNIEGT, bet nezini īsti kā? 
  • Zini, ko vēlies sasniegt un zini kā, bet gribi tur nonākt ĀTRĀK un EFEKTĪVĀK, turklāt VIEGLI un ar „kaifu”?   

 

Ja esi GATAVS uzņemties atbildību par savu dzīvi un mēdz RĪKOTIES mērķu sasniegšanas labā, tas ir domāts TEV. Svarīga ir gatavība DARĪT. 

Īpaša Dzimšanas dienas koučinga sesija :)

 

Kad esi izpratis savas Dzimšanas dienas patieso, slēpto un smalki niansēto unikalitāti, tad nejauši sāc apjaust, cik ļoti svarīgi šo dienu veltīt tieši sev - savas dzīves gada jēgpilnai mijai.

 

Īstā Dzimšanas diena

Atskatīties uz aizgājušo gadu - ieraudzīt un sajust to pilnībā, atstāt pagātnei to, kas nav līdzi ņemams un pieņemt vērtīgo pieredzi, lai tā izgaismo nākotnes soļus un ieceres... Paskatīties ar bērna acīm uz saviem sapņiem. 

Tieši dzimšanas diena un trīs dienas pirms un pēc dzimšanas dienas, ir laiks kad mēs esam enerģētiski visvājākie, visatvērtākie, sociāli un emocionāli visvieglāk ievainojami... Šis ir laiks, kad mums vismazāk vajadzētu veltīt laiku aktivām darbībām uz āru, bet gan veikt dziļi personīgu iekšājo sakārtošanos, veltīt laiku patīkamām nodarbēm, atpūtai, ķermeņa un prāta relaksējošām procedūrām, iespējams būt kopā ar sev mīļiem un tuviem cilvēkiem.

Nebūtu labi jaukt Dzimšanas dienu (kas vērsta uz cilvēka iekšpasauli, iziet cauri "nulles" punktam) ar Dzimšanas dienas svinībām (uz ārpasauli vērsts priekpilns pasākums) - abas dienas ir svarīgas, bet katrai savs nolūks un noskaņa, savs enerģētiskais fons. Svinības ir labs veids, kā dzimšanas dienas atziņas un izvirzītos mērķus ieskandinātu realizācijai - jo jautrāk, jo labāk.

 

Kas ir īpaši maģisks Dzimšanas dienas sesijā? 

Pats laiks ir unikāli maģisks, kurā svarīgi atklāt un SAVIENOTIES ar savu būtību, savu zemapziņu un intuīciju - SAVU IEKŠĒJO KLUSUMU, KURĀ MĪT NIEDOMĀJAMA RISINĀJUMU PĀRPILNĪBA. Laiks, kad sistēmiski atskatāmies uz aizgājušo gadu, izvērtējam un pieņemam visus resursus, saprotam, ko vēlamies un kam esam gatavi nākamajā dzīves posmā.

 

ZINĀT vēl nav PIEREDZĒT... MIERĪGS emocionālais fons, LĪDZSVARS starp prātu un sirdi, TICĪBA savai sirdsbalsij ļaus atklāt visdziļākos slēptos resursus savam nākamā gada sajūtu un notikumu fonam, SKAIDRĪBU par prioritātēm un galvenajiem pieturpunktiem ceļā uz savu sapņu realizāciju. 

Mūsu ķermenim un mūsu zemapziņai svarīgi BŪT un SAJUST jauno krāsu gammu, SADZIRDĒT savus sapņus un IERAUDZĪT nākamā gada noskaņu, lai tas tiktu jēgpilni un atbildīgi uzsākts.

 

Galvenās tēmas caur kurām ved Dzimšanas dienas sesija - PAŠREALIZĀJA UN ATTĪSTĪBA, ATTIECĪBAS UN PARTNERĪBA, FIZISKĀ UN EMOCIONĀLĀ VESELĪBA, INDIVIDUĀLĀ GADA ENERĢĒTISKAIS FONS, NAUDAS SKAITLIS.

 

Kas nepieciešams Dzimšanas dienas sesijai:

  • Gatavība koncentrēties uz sevi un savu dzīvi
  • Dzimšanas dati
  • Laicīgi pieteikties sesijai savā Dzimšanas dienā (vai +/- 12 dienas)
  • Ieguldījums 2,5 stundas sava laika un 75 EUR

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.