Sistēmiskie sakārtojumi - sistēmfenomenoloģija

Kas ir Sistēmiskie sakārtojumi?

SISTĒMISKAIS DARBS jeb

SISTĒMISKAIS FENOMENS.

Cik bieži mēs aizdomājamies, ka problēmas, ar kurām mēs saskaramies ikdienā, nav iespējams atrisināt, paliekot tai pašā domāšanas līmenī, kurā mēs esam bijuši tajās nonākot.  Labs risinājums vispār nav iespējams, paliekot tikai prāta līmenī. Sistēmiskais darbs ļauj iedarbināt savas sajūtas, gūstot jaunas atziņas, kas ved pie cita līmeņa risinājumiem - harmoniskākiem sev un apkārtējiem. Tieši tagad ir īstais brīdis, lai apstātos un izdarītu izmaiņas savā dzīvē.

 

SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI
jeb Sistēmfenomenoloģiskā pieeja ir efektīvs veids kā izmainīt, transformēt to, kas cilvēku ierobežo dzīvot dzīvi ar labāko tā potenciālu.
Metode ļauj ieraudzīt un atklāt ierobežojumus (blokus), kas ietekmē attiecības, finanses, profesiju un veselību. Palīdz nonākt pie risinājuma, lai varam dzīvot dzīvi pilnvērtīgi, jēgpilni un ar skaidru izpratni.

Sistēmisko sakārtojumu darbnīcas

 SIRDS TELPĀ mēs visi esam vienoti un mīloši, bet prāta pasaulē bieži šķiramies, nesatiekamies, strīdamies un dusmojamies.

SISTĒMISKĀS DARBNĪCAS ir par to, kā veidot attiecības, kā saglabāt harmoniju un līdzsvaru dzīvē, kā izvēlēties pareizo(s) cilvēku(s) ap sevi, kā veidot karjeru, sakārtot biznesu un attiecības ar partneriem…. kā klausīties savā Sirds Balsī.

 

Sistēmiskās darbnīcas SIRDS TELPĀ vada un organizē sertificētas ģimeņu un organizāciju sistēmisko izkārtojumu konsultantes Laila Zariņa un Līga Šīrona.

Prakses dienas KALENDĀRS Sistēmiskās darbnīcas.

3P - Prakse Pieredze Panākumi

PRAKSES DIENA

Kad: svētdien, 28. maijā pl. 11:00-18:00
Kur: A. Čaka iela 83/85-38  (iekšpagalma māja pa labi)
Ieguldījums: 6-7 stundas jūsu laika un 55 EUR
Pieteikšanās: laila.zarina@gmail.com

 

Tas, kas mūs padara par patiesi skaistiem ir mūsu DVĒSELE.  Mums katram ir PRĀTS, ĶERMENIS un EMOCIJAS, bet mēs paši esam brīnišķīgas, unkālas dvēseles.

 

APZINĀTĪBAS AKTIVIZĀCIJAS PRAKSES, SISTĒMISKIE IZKĀRTOJUMI, MEDITĀCIJAS UN ĢENERATĪVAIS TRANS.

 

Ikviens, kurš ir veicis garāku vai īsāku ceļu sevis sakārtošanā, apzināšanā vai izaugsmē ir sastapies ar "enerģijas izsīkumu" vai "atbalsta deficīta sajūtu" ikdienas dzīves procesos pēc mācībām vai personības izaugsmes praksēm (treniņiem).

Un nav noslēpums, ka ikdienas praktiskie meditāciju, apzinātības vai vienkārši elpošanas vingrinājumi nereti izkrīt no ikdienas režīma reizē ar steidzīgāku lietu ienākšanu dienas rutīnā.

 

KO SAGAIDĪT  PRAKTISKAJĀ NODARBĪBĀ:

  • diagnosticējošus sistēmiskos izkārtojumus;
  • sistēmiskos izkārtojumus konkrētam individuālam pieprasījumam (risinājuma meklējums);
  • ģeneratīvā transa prakses (jaunums, ko macīsimies un praktizēsim); 
  • meditācijas un apzinātibas prakses;
  • katram dalībniekam būs iespēja strādāt ar savu individuālo mērķi vai pieprasījumu.

KAM IR VĒRTĪGI PIEDALĪTIES PRAKSĒS:

 

  • esi izgājis SPOGUĻOTĀJU kursu un vēlies atjaunot bāzes labās sajūtas vai pilnveidot tās uz "jaunāku modeli";
  • esi izgājis kādu personības izaugsmes treniņu un vēlies jaudīgu grupas atbalstu savā attīstības ceļā;
  • esi pazīstams ar Helingera metodi un ik pa laikam nepieciešams "atsiet kādu problēmmezglu" attiecību, ģimenes vai darba jautājumos;
  • ja esi cilvēks, kurš rūpējas par savu attīstību un novērtē grupas enerģētisko spēku, lai efektīvāk virzītos uz priekšu.

Praksi vadīs - Laila Zariņa  - sertificēta Sistēmisko sakārtojumu konsultante