Mērķu meistarklase

Viena vakara praktiskais seminārs par mērķiem. Mērķa formulēšana, šķēršļu atpazīšana un novēršana, motivācijas veidošana teorijā un praksē. Lai mērķis nāk pie Tevis, nevis Tu ej pie mērķa!

Par semināru

Mācīsimies apzināties, kā ikdienas darbi sasaucas ar dzīves mērķiem – vai ikdienas darbus veicam savu mērķu vārdā vai tāpēc, ka “jāizdara, jo tā vajag”. Mācīsimies definēt vēlmes un atšķirt sapņus no reāliem mērķiem. Sapratīsim, ka un kā patiesi gribētu mērķu esamība rada motivāciju rīkoties un drošības sajūtu.

 

Uzzināsim un izmēģināsim kā praktiski strādāsi ar saviem mērķiem – kā tos formulēt un kā vēlmes (sapņus) pārvērst sasniedzamos procesos. Noskaidrosim 4 galvenos šķēršļus, kas mūs kavē sasniegt rezultātu un sapratīsim, kā tos apiet.

 

Seminārs piemērots uzņēmējiem, vadītājiem, pedagogiem, studentiem – visdažādāko profesiju cilvēkiem un uz izaugsmi orientētām personām, kas gatavas veltīt haiku savas dzīves prioritāšu analīzei un jaunam uzrāvienam. Īpaši noderīgs seminārs ir tiem, kas dzīvē meklē jaunas iespējas.

 

Mēs nevaram izmainīt pasauli, tomēr mēs noteikti varam izmainīt savu attieksmi pret to – gudri un apzināti.


Ieguldījums attīstībā

3 stundas un 30 EUR