Gada Prioritāšu Kartes meistarklase

3 stundu praktisks seminārs par gada prioritātēm. Prioritāšu un mērķu formulēšana, šķēršļu atpazīšana un novēršana, motivācijas veidošana teorijā un praksē. Lai mērķis nāk pie Tevis un Tu ej pie mērķa!

Par meistarklases norisi un ieguldījums attīstībā

Meistarklase ir tiešsaistes ierakstā kopš 2023.gada 22.decembra.

Laiks 3 stundas cena 28 EUR
Dalība caur FaceBook slēgto grupu "GADA PRIOROTĀŠU KARTE 2024" pēc dalības apmaksas. 

Meistarklases ieraksts tiks saglabāts un būs iespēja noskatīties to atkārtoti. Grupā tiek publicēti arī papildus špikeri Tavas ideālās kartes izveidei.


Par semināru

Mācīsimies apzināties, kā ikdienas darbi, notikumi sasaucas ar dzīves mērķiem – vai ikdienas darbus veicam savu mērķu vārdā vai tāpēc, ka “jāizdara, jo tā vajag”. Mācīsimies definēt vēlmes un atšķirt sapņus no reāliem mērķiem. Sapratīsim, ko sevī ietver vārds PRIORITĀTES saistībā ar manu dzīvi konkrētā dzīves periodā un kā patiesu mērķu esamība rada motivāciju rīkoties un drošības sajūtu.

 

Uzzināsiet  kā praktiski strādāt ar savām prioritātēm un kā formulēt mērķus un kā savas vēlmes (sapņus) pārvērst sasniedzamos procesos. Noskaidrosim 4 galvenos šķēršļus, kas mūs kavē sasniegt rezultātu un sapratīsim, kā tos apiet.

 

Seminārs piemērots cilvēkiem, kam rūp apzināta sevis attīstība, uzņēmējiem, vadītājiem, pedagogiem, studentiem – visdažādāko profesiju cilvēkiem un uz izaugsmi orientētām personām, kas gatavas veltīt laiku savas dzīves prioritāšu analīzei un jaunam uzrāvienam. Īpaši noderīgs seminārs ir tiem, kas dzīvē meklē jaunas iespējas.

 

Mēs nevaram izmainīt pasauli, tomēr mēs noteikti varam izmainīt savu attieksmi pret to – gudri un apzināti.