Spoguļotāju moderators
Laila Šēnberga Zariņa apzinātības trenere un transformatīvais koučs

Laila Šēnberga Zariņa – personīgās izaugsmes, biznesa un komandu trenere, koučs, personības izaugsmes grupu moderatore. NLP meistare ar akadēmisku biznesa izglītību un 17 gadu biznesa pieredzi. Savā kouča praksē izmantoju koučinga pamatprincipus sinerģējot tos ar rekreatīvās psihokatalīzes, Eriksona jaunās hipnozes un sistēmfenomenoloģijas instrumentiem, ļaujot klientam atklāt tā dziļākos talantus un patiesākās savas būtības vērtības, sasniedzot arvien jaunus mērķus jaunā kvalitātē. Atrast SAVU UNIKĀLO LAIMĪGAS DZĪVES FORMULU. Enerģētiskais, tranformējošais koučings ir darbs ar savām sajūtām, intuīciju un domformām.

 

Kāpēc personības labklājības jeb enerģētiskais koučings?

 

Jau vairākus gadus manas dzīves prioritātes krietni mainījušās un vairs nav tik būtiski KUR? un KAD?, bet gan KĀ? KĀ atrast sevī – gluži kā bezgalīgā dārgumu lādē – gan spēku un drosmi, gan prieku un mīlestību, gan apņēmību, mērķtiecību un apbrīnojamas darbaspējas, gan sapņus un mērķus, lai katru savu dienu dzīvotu ar pilnu jaudu un būtu savas dzīves virsotnē... virzīties no panākuma uz panākumu.

 

Allaž esmu tiekusies pēc līdzsvara, rotaļīguma un virzības savā dzīvē ... radīt savu dzīves telpu, izpausties un darīt sev tīkamas lietas, ļauties jauniem izaicinājumiem un vienkārši mīlēt ... MĪLĒT un DZĪVOT ar PRIEKU.

 

Šodien, kad šķiet laiks ir mainījis savus ierastos parametrus un ietilpību, aicinu ikvienu veltīt sevi vairāk savu patieso sajūtu apzināšanai un notikumu radīšanai, savienoties ar savu iekšējo viedumu un izgaismot ceļu uz savas dzīves izcilību.

 

Veselība ir mūsu garīgā, fiziskā un materiālā labklājība ... un tā ir katra individuāla atbildība, lai katrai mūsu būtiskai daļai "klātos labi". To arī saucu par dzīves līdzsvara plato, no kura klients sāk savu ceļu pretī dzīves (personīgo, karjeras, izaugsmes) mērķu īstenošanai.

 

Mēs iepazīstam savu iekšējo realitāti, lai mainītu ārējo realitāti, attieksmi un notikumus.


Pieredze

Uzņēmējiem Integrālo Bisnesa Treniņu moderatore

Personības izaugsmes grupu "Spoguļošana" moderatore
Organizāciju un ģimeņu sistēmisko sakārtojumu konsultante

Spīkere vadītāju konferencē EBIT 2016

Spīkere HR konferencē 2015

Kopš 2010. gada - koučs, individuālas konsultācijas, izaugsmes treniņi, komandu koučings, semināri
Kopš 2012. gada - treniņu, semināru pasniedzēja
Kopš 2012. gada - grupu treniņu moderatore
Kopš 2000. gada - biznesa un projektu vadība, jaunu produktu attīstība un ieviešanā
Kopš 1997. gada - uzņēmēja

Izglītība

Ģeneratīvais Koučings Ģeneratīvajām izmaiņām (Robert Dilts and Stephen Gilligan, Generative Coaching Certification Course. IAGC)
Profesionāls koučs, Erickson College International
NLP master coach
PCC (Professional Certified Coach) pretendents
Komandu koučings - Līderības meistarība (Erickson College International)
Enneagrammas Praktiķis - CCE approved by ICF
Augstas efektivitātes komandu koučings (Erickson College International)
Sistēmfenomenoloģija. Organizāciju sistēmiskie sakārtojumi, sistēmiskais koučings (Baltijas sistēmisko risinājumu asociācija)
Sistēmfenomenoloģija. Ģimeņu sistēmiskie sakārtojumi (Baltijas sistēmisko risinājumu asociācija, Berta Helingera Institūts)
NLP meistars
Hipnopsihoterapija - 4 gadu profesionālais kurss