Individuālās koučinga sesijas

Individuālās izaugsmes treniņi jeb koučinga sesijas ir vienreizējas vai regulāras, apmēram 1 stundu garas tikšanās reizes ar sertificētu kouču. To laikā tiek izvirzīti mērķi un izaicinājumi personības vai profesionālai izaugsmei, un, izmantojot mūsdienīgas psiholoģijas un vadības metodes, cilvēks tiek virzīts pretī to sasniegšanai.


Koučinga sesija tiešsaistē (online)

Individuālās izaugsmes treniņi jeb koučinga sesijas tiešsaistē ir vienreizējas vai regulāras, apmēram 30-60 min ilgas tikšanās reizes ar sertificētu kouču. To laikā tiek izvirzīti mērķi un izaicinājumi personības vai profesionālai izaugsmei, un, izmantojot mūsdienīgas psiholoģijas un vadības metodes, cilvēks tiek virzīts pretī to sasniegšanai.

Regularitāte nodrošina ritmu un dicsiplīnu ceļā uz mērķa sasniegšanu un personīgo izaugsmi.


Dzimšanas dienas koučinga sesija

Kad esi izpratis savas dzimšanas dienas patieso, slēpto un smalki niansēto unikalitāti, tad nejauši sāc apjaust, cik ļoti svarīgi šo dienu veltīt tieši sev – savas dzīves gada jēgpilnai mijai. Dzimšanas dienas sesija ir apmēram 2,5 stundas gara tikšanās reizes ar sertificētu personības izaugsmes treneri. Tās laikā notiek atskatīšanās uz aizgājušo gadu, ieraugot un sajūtot to pilnībā, atstājot pagātnē to, kas nav ņemams līdzi, pieņemot vērtīgo pieredzi un izgaismojot nākotnes vīziju, ieceres un soļus.