Dzimšanas dienas koučinga sesija

Kad esi izpratis savas dzimšanas dienas patieso, slēpto un smalki niansēto unikalitāti, tad nejauši sāc apjaust, cik ļoti svarīgi šo dienu veltīt tieši sev – savas dzīves gada jēgpilnai mijai. Dzimšanas dienas koučinga sesija ir apmēram 2 stundas gara tikšanās reizes ar sertificētu personības izaugsmes treneri. Tās laikā notiek atskatīšanās uz aizgājušo gadu, ieraugot un sajūtot to pilnībā, atstājot pagātnē to, kas nav ņemams līdzi, pieņemot vērtīgo pieredzi un izgaismojot nākotnes soļus un ieceres.

Par meistarklasi

Tieši dzimšanas diena un trīs dienas pirms un pēc dzimšanas dienas, ir laiks kad esam enerģētiski visvājākie, visatvērtākie, sociāli un emocionāli visvieglāk ievainojami. Šis ir laiks, kad vismazāk vajadzētu veltīt laiku aktīvam darbībām uz āru, un vairāk koncentrēties uz dziļi personīgu iekšēju sakārtošanos. Šajā laikā visvērtīgāk ir veltīt laiku patīkamām nodarbēm, atpūtai, ķermeņa un prāta relaksācijai, būt kopā ar sev mīļiem un tuviem cilvēkiem.

 

Īpašā koučinga sesija dzimšanas dienai tiek veltīta sevis atklāšanai. Tajā notiek savienošanās ar savu zemapziņu, intuīciju un iekšējo klusumu, kurā mīt neiedomājama risinājumu pārpilnība. Mierīgs emocionālais fons, līdzsvars starp prātu un sirdi un ticība sirdsbalsij ļauj atklāt visdziļākos slēptos resursus nākamā gada sajūtu un notikumu fonam. Sesijas laikā tiek gūta skaidrība par prioritātēm un galvenajiem pieturas punktiem ceļā uz savu sapņu realizāciju.

 

Galvenās tēmas kuras skatām dzimšanas dienas sesijā ir pašrealizācija un attīstība, attiecības un partnerība, fiziskā un emocionālā veselība, individuālā gada enerģētiskais fons un naudas skaitlis.

 

Sesijai nepieciešama gatavība koncentrēties uz sevi un savu dzīvi, dzimšanas dati un laicīga pieteikšanās.


Ieguldījums attīstībā

2 stundas un 120 EUR