Koučinga sesija tiešsaistē (online)

Individuāla koučinga sesija, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas tiešsaistē, skaipa, watsapp vai balss zvana režīmā. Šādas sesijas ir veiksmīgas tiem, kam svarīgi efektīvi izmantot laiku, ātri spēj iedziļināties situācijā un virzās uz risinājumu.

Par tiešsaistes sesiju (online)

Individuālās izaugsmes treniņi jeb koučinga sesijas tiešsaistē biežāk ir regulāras, apmēram 30-60 min ilgas tikšanās reizes ar sertificētu kouču. To laikā tiek izvirzīti mērķi un izaicinājumi personības vai profesionālai izaugsmei, un, izmantojot mūsdienīgas psiholoģijas un vadības metodes, cilvēks tiek virzīts pretī to sasniegšanai.

 

Koučs ir personīgais panākumu un izaugsmes treneris – līdzgaitnieks ceļā uz sasniegumiem, kas palīdz pārvarēt šaubas, bailes, neziņu un citus šķēršļus. Koučinga process ir attiecību veidošana ar sevi, kā rezultātā tiek ieraudzītas jaunas perspektīvas un risinājumi šķietami nepiepildāmiem izaicinājumiem.

 

Kam ieteicami individuālās izaugsmes treniņi tiešsaistē?

  • personām, kas zina, ka vēlas dzīvē kaut ko mainīt, bet īsti nezina ko un kā;
  • personām, kas zina, ko vēlas sasniegt, bet īsti nesaprot kā;
  • personām, kas zina, ko vēlas sasniegt, zina kā to izdarīt, un vēlas nonākt pie mērķa ātrāk, efektīvāk, vieglāk un ar “kaifu”;
  • personām, kas ir gatavas uzņemties atbildību par savu dzīvi un rīkoties mērķu sasniegšanas virzienā;
  • personām, kam ir nepieciešams atbalsts ritma un disciplīnas saglabāšanai mērķu sasniegšanas un izaugsmes ceļā.

Ieguldījums attīstībā

30 - 60 EUR

Pieteikšanās

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.