Meistarklase Epastu bums

Meistarklase par to, kā pilnveidot elektroniskās vēstules rakstīšanas un organizēšanas prasmes, lai ietaupītu laiku, uzlabotu sapratni un smazainātu frustrāciju, ko rada arvien pieaugošais epastu skaits.

 

Meistarklase paredzēta tiem, kas vēlas iemācīties, kā prasmīgāk organizēt darbu ar epastiem, un tiem, kas vēlas saprast, kā samazināt konfliktu un pārpratumu skaitu, kas radušies nepareizi interpretēta epasta dēļ. Tā noderēs pieredzējušiem darbiniekiem, kolēģiem, komersantiem, kuri bieži sazinās ar epastu starpniecību un vēlas uzlabot pārliecinošu sniegumu elektroniskajā sarakstē, kā arī jauniem darbiniekiem, kuri tikko uzsākuši savu profesionālo darbību.


Integrālie biznesa treniņi

Drīzumā.


Komandu koučings

Komandu koučings jeb izaugsmes treniņi komandai ir veids, kā radīt spēcīgu komandu ar augstu motivāciju un noturīgu lojalitāti. To laikā komanda kouča vadībā mācās izvirzīt kopējus mērķus un spert kopīgus soļus pretī to sasniegšanai.

 

Saliedēta komanda ir rezultatīva projekta veiksmes atslēga jebkurā uzņēmumā. Lai sasniegtu mērķi, kolektīvam ir jāstrādā kā vienotam organismam un komandu koučings to palīdz sasniegt.


Koučinga sesijas

Individuālās izaugsmes treniņi jeb koučinga sesijas ir vienreizējas vai regulāras, apmēram 1 stundu garas tikšanās reizes ar sertificētu kouču. To laikā tiek izvirzīti mērķi un izaicinājumi personības vai profesionālai izaugsmei, un, izmantojot mūsdienīgas psiholoģijas un vadības metodes, cilvēks tiek virzīts pretī to sasniegšanai.

 

Izmantojot koučingu kā biznesa instrumentu, mērķu sasniegšana vai problēmu risināšana notiek uzņēmuma ietvaros. Darbinieks, kurš apmeklē koučinga sesijas iegūst izpratni par perspektīvām un to realizēšanas iespējām, patstāvību un atbalstu savām ambīcijām.


Eneagramma komandām

Nodarbību cikls četru reižu garumā (divās nedēļās).

 

Eneagramma (no grieķu valodas deviņas zīmes) ir mācība par deviņām dažādām motivācijām, kas vada mūsu dzīves. Tā ir metode, kas palīdz saprast savas un apkārtējo cilvēku uzvedības likumsakarības un strupceļus, stiprās un vājās puses, kā arī atklāt savu individuālo attīstības ceļu. Eneagramma ir ceļa rādītājs – tā rāda, bet iešana paliek pašu ziņā. Tā ir detalizēta personības karte, kurā var redzēt personības stiprās un vājās puses, vajadzības, bailes un potenciālus.


Apzinātības treniņš

Praktisko nodarbību cikls 3 tikšanās reižu garumā emocionālās inteliģences attīstīšanai. Apzinātības prakse ir efektīva stresa mazināšanā, tāpēc tā jo īpaši ieteicama biznesa vidē strādājošiem.

 

Apzinātība šobrīd ir viena no pasaulē populārākajām praksēm, kas tiek pielietota ar mērķi harmonizēt un piepildīt ikdienas dzīvi. Tas ir aktīvs un atvērts esības stāvoklis, kurā galvenā loma ir uzmanībai, tās koncentrēšanai uz šeit un tagad, bez vērtējuma labi vai slikti, atdalot emocijas no domām.  


Saskarsmes kods

Četru dienu seminārs Cilvēkiem, kas strādā ar Cilvēkiem. Tiem, kas lielu daļu ikdienas pavada komunikācijā, koleģiālu attiecību veidošanā, pārrunu un interviju vadīšanā. Tiem, kas vēlas labāk saprasties, izprast sevi un veidot cieņpilnas attiecības dažādās situācijās.

 

Ja jūti, pārāk daudz laika tērē atkārtotā situāciju izskaidrošanā, jūties nesaprasts, "norij" emocijas, netiec pareizi uztverts, tiec pārprasts un tas viss kopā nereti rezultējas konfliktā, tad šajā seminārā saņemsi lielu daļu atbižu jautājumiem kāpēc tas tā notiek un uzzināsi, kā to mainīt.