Koučinga sesijas

Individuālās izaugsmes treniņi jeb koučinga sesijas ir vienreizējas vai regulāras, apmēram 1 stundu garas tikšanās reizes ar sertificētu kouču. To laikā tiek izvirzīti mērķi un izaicinājumi personības vai profesionālai izaugsmei, un, izmantojot mūsdienīgas psiholoģijas un vadības metodes, cilvēks tiek virzīts pretī to sasniegšanai.

Par sesijām

Izmantojot koučingu kā biznesa instrumentu, mērķu sasniegšana vai problēmu risināšana notiek uzņēmuma ietvaros. Darbinieks, kurš apmeklē koučinga sesijas iegūst izpratni par perspektīvām un to realizēšanas iespējām, patstāvību un atbalstu savām ambīcijām.

 

Koučs ir personīgais panākumu un izaugsmes treneris – līdzgaitnieks ceļā uz sasniegumiem, kas palīdz pārvarēt šaubas, bailes, neziņu un citus šķēršļus. Koučinga process ir attiecību veidošana ar sevi, kā rezultātā tiek ieraudzītas jaunas perspektīvas un risinājumi šķietami nepiepildāmiem izaicinājumiem.

 

Kam ieteicamas biznesa koučnga sesijas?

 

  • personām, kas zina, ka vēlas biznesā kaut ko sasniegt, bet īsti nezina ko un kā;
  • personām, kas zina, ko vēlas sasniegt, bet īsti nesaprot kā;
  • personām, kas zina, ko vēlas sasniegt, zina kā to izdarīt, un vēlas nonākt pie mērķa ātrāk, efektīvāk, vieglāk un ar “kaifu”;
  • personām, kas ir gatavas uzņemties atbildību par savu biznesu un rīkoties mērķu sasniegšanas virzienā.

Ieguldījums attīstībā

1 stunda un 100 EUR