Meistarklase Epastu bums

Meistarklase par to, kā pilnveidot elektroniskās vēstules rakstīšanas un organizēšanas prasmes, lai ietaupītu laiku, uzlabotu sapratni un smazainātu frustrāciju, ko rada arvien pieaugošais epastu skaits.

Par meistarklasi

Šķiet, mūsdienās ikviens ir bijis situācijā, kad viņa sūtītā vēstule ir tikusi nepareizi interpretēta vai pārprasta, radot cilvēcisku mulsumu vai pat konfliktu. Nav arī noslēpums, ka atšķirīga epastu lietošanas kultūra un prasmes rada ne mazums pārpratumu, nesaprašanos, destruktīvu emociju un konfliktu.

 

Epasts ir ātra un vienkārša komunikācijas forma. Tieši šī iemesla dēl, ka tā ir tik ļoti ātra, daudzi nepievērš  tam pietiekami  uzmanību. Šāds ātrums paver durvis uz slideno nesaprašanās ceļu, kas ietver neformālu attieksmi, necieņu, iespējamu agresiju, lietu nepabeigšanu, citreiz pat tiesvedību un finansiālus zaudējumus.

 

Ja Jūs, jūsu kolēģi un komandas biedri nav pietiekami zinoši par komunikācijas kļūdu niansēm e-pastos, tad iespējams vēlāk nāksies rūpēties par pārprastām situācijām, zaudētu produktivitāti, zaudētu uzticību, zaudētiem klientiem, sliktu reputāciju vai ko vairāk. Protams uzskaitītais ir ekstrēmas galējības, tomēr epastu kultūra sākas no mazām konsekvencēm un ikdienas netiķetei šeit ir jēga un vieta.

 

Kam paredzēta meistarklase?

  • Lai samazinātu konfliktu riskus un uzlabotu lietišķas vēstules rakstīšanas prasmes;
  • Lai palielinātu sapratni par epastu etiķeti jeb netiķeti un iegūtu rezultātu;
  • Lai kļūtu gudrāks un efektīvāks komunikators elektroniskajā sarakstē, ietaupīt laiku rakstot un atbildot uz epastiem;
  • Lai prasmīgāk organizētu darbu ar e-pastiem;
  • Lai uzzinātu, kā efektīvi šķirot un turēt “tukšu” savu ienākošo e-pastu kasti (inbox).

Kam piemērota meistarklase?

  • Pieredzējušiem darbiniekiem, kolēģiem, komersantiem, kuri bieži sazinās ar epastu starpniecību un vēlas uzlabot pārliecinošu sniegumu elektroniskajā sarakstē;
  • Jauniem darbiniekiem, kuri tikko uzsākuši savu profesionālo darbību;
  • Šis kurss NAV paredzēts epastu mārketinga vai tiešo pārdošanas prasmju pilnveidošanai.

Kursa autori: Laila Zariņa un Aivars Dresmanis, profesināli izaugsmes treneri

 

Elektroniskā sarakstes etiķete ir par empātiju – cienīt cilvēka vajadzības un laiku, kā arī par stipru pazitīvu attiecību kopšanu, kas ir ieguvums gan katra profesionālajā izaugsmē, gan uzņēmumam kopumā.


Ieguldījums attīstībā

3 stundas un 43 EUR